kontakt@karate.nsacz.pl

Nasze sukcesy

IMG_0223

8.11.2014 r.

V Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Mieleckiej Shorin Ryu Karate

I miejsce Marcel Piekarz – kata
I miejsce Kamil Kościuszko – kata
II miejsce Daria Pawlik – kata
I miejsce Kamil Kościuszko, Marcel Piekarz, Kevin Słaby – kata kumiwaza

w100_147

24.05.2014 r.

XVI Mistrzostwa Polski Shorin Ryu Karate i IV Akademicki Puchar Polski ZG AZS Shorin Ryu Karate

I miejsce Marcel Piekarz – kata młodzicy
II miejsce Maksymilian Hebda – kata młodzicy
V miejsce Wojciech Jarmoliński – kata młodzicy
I miejsce Kamil Kościuszko – kata juniorzy młodsi
I miejsce Marcel Piekarz, Maksymilian Hebda, Wojciech Jarmoliński – kata kumiwaza
I miejsce Marcel Piekarz, Maksymilian Hebda – shuyo waza

wydarzenia

18.05.2013 r.

Mistrzostwa Polski Młodzików i Juniorów Shorin Ryu Karate Rytro

II miejsce Mateusz Antkiewicz – kata młodzicy młodsi
III miejsce Michał Brzeski – kata młodzicy
I miejsce Marcel Piekarz – kata młodzicy starsi
II miejsce Maksymilian Hebda – kata młodzicy starsi
II miejsce Ewa Tomczyk – kata juniorzy
II miejsce Jakub Waremczuk – kata juniorzy
I miejsce Marcel Piekarz, Maksymilian Hebda, Karolina Gródek – kata kumiwaza
I miejsce Marcel Piekarz, Maksymilian Hebda – shuyo waza
najlepszy zawodnik – Marcel Piekarz

Mielec11rok01

24.11.2012 r.

Ogólnopolski Turniej Shorin Ryu Karate o Puchar Ziemi Mieleckiej

I miejsce kata – Gabriela Łękawska
II miejsce kata – Patryk Pawlik
I miejsce kata – Marcel Piekarz
II miejsce kata – Maksymilian Hebda
III miejsce kata – Karolina Gródek
I miejsce kata – Kamil Kościuszko
II miejsce kata – Michał Gargula
I miejsce kata – Ewa Tomczyk
I miejsce kata – Jakub Waremczuk
I miejsce kata kumiwaza – Karolina Gródek, Maksymilian Hebda, Marcel Piekarz

Turniej32

31.03.2012 r.

Mistrzostwa Polski Shorin Ryu Karate – Lódź

I miejsce kata młodzicy młodsi – Michał Brzeski
III miejsce kata młodzicy młodsi – Patryk Pawlik
I miejsce kata młodzicy – Marcel Piekarz
III miejsce kata młodzicy – Maksymilian Hebda
III miejsce kata młodzicy starsi – Karolina Gródek
II miejsce kata młodzicy starsi gr A – Michał Gargula
II miejsce kata młodzicy starsi gr B – Kamil Kościuszko
I miejsce kata juniorki – Ewa Tomczyk
III miejsce kata juniorzy – Jakub Waremczuk
II miejsce kata seniorzy – Marcin Piekarczyk
I miejsce kata kumiwaza młodzicy mlodsi – Marcel Piekarz, Karolina Gródek, Maksymilian Hebda
I miejsce kata kumiwaza juniorzy – Ewa Tomczyk, Roksana Czosnyka, Jakub Waremczuk
I miejsce bunkai oyo młodzicy – Marcel Piekarz, Maksymilian Hebda
I miejsce bunkai oyo młodzicy starsi – Kamil Kościuszko, Julian Czarnecki
III miejsce bunkai oyo młodzicy starsi – Michał Gargula, Dominik Mordawski
I miejsce bunkai oyo juniorzy – Ewa Tomczyk, Jakub Waremczuk
Najlepszy zawodnik mistrzostw – Nagroda Marszałka Łódzkiego – Marcel Piekarz

miele12rok04

26.11.2011 r.

Ogólnopolski Turniej Shorin Ryu Karate o Puchar Ziemi Mieleckiej

I miejsce kata – Marcel Piekarz
II miejsce kata – Maksymilian Hebda
I miejsce kata – Ewa Tomczyk
I miejsce kata – Marcin Piekarczyk
I miejsce kata – Danuta Tobiasz-Podgórska
III miejsce kata – Joanna Cabała
II miejsce kata kumiwaza – Ewa Tomczyk, Jakub Waremczuk, Izabela Łęczycka
II miejsce kata kumiwaza – Danuta Tobiasz-Podgórska, Marcin Piekarczyk, Joanna Cabała

Turniej09

04.06.2011 r.

Mistrzostwa Polski Dzieci Shorin Ryu Karate świecie

I miejsce kata maluchy – Marcel Piekarz
II miejsce kata maluchy – Maksymilian Hebda
I miejsce kata żacy – Kamil Kościuszko
I miejsce kata kadeci – Ewa Tomczyk
III miejsce kata kadeci – Izabela Łęczycka
III miejsce kata kadeci – Jakub Waremczuk
I miejsce kata kumiwaza kadeci – Ewa Tomczyk, Izabela Łęczycka, Jakub Waremczuk
II miejsce kata oyo kadeci – Ewa Tomczyk, Jakub Waremczuk

40

08.01.2011 r.

IV Noworoczny Turniej Shorin Ryu Karate w Łodzi

II miejsce kata dzieci – Marcel Piekarz
III miejsce kata dzieci – Maksymilian Hebda

trening

29-30.05.2010 r.

Mistrzostwa Polski Dzieci Shorin Ryu Karate PUSKK Rytro

I miejsce kata dziewcząt grupa A2 – Karolina Gródek
II miejsce kata dziewcząt grupa A2 – Emilia Groń
III miejsce kata dziewcząt grupa A2 – Maja Żelazko
I miejsce kata dziewcząt grupa C – Ewa Tomczyk
I miejsce kata chłopców grupa A1 – Marcel Piekarz
II miejsce kata chłopców grupa A1 – Maksymilian Hebda
II miejsce kata chłopców grupa A2 – Kamil Kościuszko
III miejsce kata chłopców grupa A2 – Mikołaj Kulig
II miejsce kata chłopców grupa C1 – Piotr Jankoś
I miejsce kata chłopców grupa C2 – Jakub Waremczuk
I miejsce kata kumiwaza grupa A – Emilia Groń, Maksymilian Hebda, Marcel Piekarz
II miejsce kata kumiwaza grupa B – Ewa Tomzcyk, Jakub Waremczuk, Piotr Jankoś
I miejsce kata oyo grupa C – Ewa Tomczyk, Jakub Waremczuk

Turniej50

04.04.2009 r.

XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski PUSKK Łódź

I miejsce kata młodzicy – Ewa Tomczyk
I miejsce bunkai młodzicy – Jakub Waremczuk
II miejsce kata młodzicy – Izabela Łęczycka
II miejsce bunkai młodzicy – Ewa Tomczyk
III miejsce kata seniorów – Marcin Piekarczyk

Turniej65

27.05.2006 r.

Mistrzostwa Polski Shorin Ryu Karate w kata Jędrzejów

I miejsce kata maluchy – Ewa Tomczyk
I miejsce kata juniorzy – Bartosz Stelmach
I miejsce kata seniorzy starsi – Marcin Piekarczyk
I miejsce kata kumiwaza seniorzy open – Danuta Tobiasz, Marcin Piekarczyk, Mariusz Tomczyk
II miejsce kata juniorzy – Filip Pławiak
II miejsce kata seniorki – Danuta Tobiasz
II miejsce kata seniorzy starsi – Mariusz Tomczyk

www.karate.nsacz.pl

www.karate.nsacz.pl

Adres

Nowosądecki Klub Okinawa Karate
33-343 Rytro
tel. 502 641 262
Strona WWW: http://karate.nsacz.pl
Adres e-mail: kontakt@karate.nsacz.pl

karate-kobudo

karate-kobudo

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress